Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INFORMACJE O GROUPIE LTS
O NAS

GRUPA LTS została założona w roku 1988. Początkowo zajmowała się transportem średniotonażowym oraz wynajmem samochodów dostawczych pod nazwą LTS TRANSPORT.

Od 1989 roku zajmuje się międzynarodowym przewozem nadwozi wymiennych (kontenerów) pomiędzy krajami Beneluksu, Niemcami, Francją, oraz krajami Skandynawskimi.

W 1994 roku rozpoczęła transport towarów wysokotonażowych na tereny Europy Wschodniej.

Z początkiem roku 2004, w oparciu o specjalistyczny sprzęt, firma poszerzyła działalność o realizację przewozów wchodzących w skład łańcuchów logistycznych oraz rozwijała działalność spedycyjną na rynku krajowym i międzynarodowym.

Od roku 2007 trwały prace zmierzające do powołania konsorcjum LTS GROUP zrzeszające kilka podmiotów gospodarczych o podobnym profilu.

W wyniku zwiększonego zapotrzebowania na usługi spedycyjne i dystrybucyjne powstała firma LTS LOGISTYKA oraz spółka LTS SPEDYCJA, dzięki czemu można było rozdzielić zadania dystrybucji przesyłek od zadań spedycyjnych oraz dalej rozwijać obsługę przewozów liniowych pomiędzy magazynami logistycznymi.

Spółkę powołano do funkcjonowania jako wynik poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań spedycyjnych. Działanie to pozwoliło na zapewnieniu kompleksowej i fachowej obsługi kontrahentów w połączeniu z terminowością rozliczeń finansowych z klientami oraz podwykonawcami.

Aktualnie w skład grupy wchodzą następujące (wyodrębnione) podmioty gospodarcze:

  • LTS Transport Międzynarodowy i Spedycja
  • LTS Spedycja
  • LTS Logistyka

Ponad 25 letnie doświadczenie w połączeniu z młodym, wykwalifikowanym i sympatycznym zespołem - pozwala na organizację procesów transportowych na najwyższym poziomie.

SIEDZIBA FIRMY:
Stobno 65
72-002 Dołuje
tel.: +48 91 831 09 61
fax: +48 91 831 09 60
http://www.lts-group.pl
LTS TRANSPORT
MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA
JAROSŁAW LUBARSKI

email: biuro@lts-group.pl
LTS SPEDYCJA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA

email: biuro@lts-spedycja.pl
LTS LOGISTYKA
EWA LUBARSKA


email: biuro@lts-logistyka.pl
LTS GROUP © 1988-2014 - Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Ogólne Warunki Spedycyjno-Transportowe (OWST)